קורס ראלי | נהיגת ראלי | לאון דרייב

קורס ראלי:

נהיגת ראלי היא הנהיגה הקשה, הטכנית, האניטנסיבית ביותר ומצריכה יכולות נהג יוצאות דופן. קורס ראלי של "לאון דרייב" מתקיים בתנאים של נהיגת ראלי אמיתית בשבילי עפר המדמים תוואי מירוץ אמיתי וכולל את כל האלמנטים של נהיגת ראלי מקצועית עם החלקות, קפיצות וטכניקות נהיגה מתקדמות מעולם מירוצי הראלי. בקורס הראלי של "לאון דרייב" נבנה ונתאים את תכני הקורס בהתאם לרמת הנהיגה ונוסיף ידע וטכניקות לנהגים מתחילים ומקצועיים כאחד. לנו היכולת לתת את היחס האישי ביותר עם הדרכה צמודה במכונית ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר עם דגש על חווית ההנהיגה.

המכונית:

מכונית המירוץ בקורס ראלי של "לאון דרייב" היא המקצועית והטובה בישראל. הקורס שלנו לא מתבצע על מכונית אימונים. אצלנו הקורס מתבצע על מכונית מירוץ אמיתית ופעילה מהקטגוריה הבכירה ביותר. המכונית כוללת את המכלולים החזקים ביותר, דיפרנציאלים נשלטי מחשב וציוד הבטיחות המתקדם ביותר. המכונית קלה מאוד לתפעול ומאפשרת לכל נהג נגישות והיכרות עם עולם הראלי ללא ידע מוקדם.

IMG_8399

תכני הקורס:

טכניקת נהיגת ראלי – ההבדלים בין בין נהיגת ראלי לנהיגה רגילה.

החלקות – אמרתם ראלי התכוונתם להחלקות. החלק העיקרי בקורס הוא שליטה בהחלקות המכונית ולימוד הכלים להחלקה נכונה ומדוייקת.

בלימה במכונית ראלי – לבלימה במכונית ראלי חשיבות עליונה. מכונית ראלי לא מצויידת במערכות עזר ולכן על הנהג חובה לשלוט באופן אבסולוטי בבלמי המכונית.

קוי נהיגה – בדיוק כמו במסלול גם בנהיגת ראלי קיימים קווי מירוץ. כאן נלמד את הקו הנכון, תזמון כניסה לפני ובחירת הנתיב הנכון ביותר לשמירה על המכונית.

 פיסיקה ודינמיקת המכונית – בנהיגת ראלי השימוש בהעברות משקל הוא קריטי. בנושא זה נלמד את השפעות העברות המשקל בפניות ואיך ניתן לנצל את העברות המשקל לטובת שליטה מוחלטת במכונית.

תפעול המכונית – מכונית מקצועית דורשת תפעול מקצועי והבנת המכלולים על מנת להגיע לשליטה מוחלטת. כאן נלמד לתפעל את תיבת ההילוכים ולשמור את המנוע בסלד היעיל.

 

קורס הראלי של "לאון דרייב" יכול להתאים לקבוצות ובודדים כאחד ותכני הקורס הסופיים נקבעים בהתאם לדרישות הלקוח ולאופי בפעילות בשטח.

    רוצים לשמוע פרטים נוספים?

    שם מלא:

    טלפון ליצירת קשר:

    מעוניינים לקבל פרטים אודות: