קורס נורבורגרינג | הדרכת נהיגה בחו"ל | הגיהנום הירוק

קורס נורבורגרינג

אמרתם קורס מסלול בחול אמרתם נורבורגרינג, גרמניה. זה לא סתם עוד מסלול, זה ה"מכה" של חובבי הרכב בעולם. אין דומה לו וכנראה שגם לא יהיה. המסלול המטורף הזה שנבנה איי שם בשנת 1927 מציע יותר מ20  ק"מ של אספלט מפותל, מעל 150 סיבובים מכל סוג ושינויי גובה של מעל 300 מטר. אנחנו מציעים לכם את הקורס הכי איכותי והכי מקצועי במסלול הנורבורגרינג  עם צוות מדריכים בהובלת לאון טאובס עם ניסיון מצטבר של מעל 1500 הקפות במסלול.

גיהנום או גן עדן

"הגיהנום הירוק" הוא הכינוי הידוע ביותר של מסלול הנורבורגרינג. המסלול שנסלל בתוך יער צפוף מזמין נהגים חסרי נסיון ללא הדרכה וללא סינון להקיף את המסלול במהירות הגבוהה ביותר, דבר הגורר נהיגה לא בטוחה וסיכון מיותר. לנהגים אשר בוחרים את הדרך הנכונה ועושים זאת בצורה מושכלת, עם הדרכה נכונה ו"לפי הספר" צפוי גן עדן של אדרנלין שלא נגמר. לצוות "לאון דרייב" את הנסיון הרב ביותר באירגון קורסי נהיגה בנורבורגרינג והובלת קבוצות ויחידים להדרכה חוייתית ומקצועית במסלול.

IMG_1963

למי זה מתאים:

בראש ובראשונה לחובבי נהיגה ספורטיבית אבל לא רק. קורס נהיגה בנורבורגרינג הוא פצצת אדרנלין וריגוש לכל חובב רכב ופעילות אתגרית. תכני הקורס יכולים להתאים לנהג המתחיל ביותר ועד לנהגים המקצועיים ביותר שרוצים להוריד עוד כמה שניות להקפה.

למה איתנו?

המסלול ידוע כמסלול צפוף ועמוס. אנחנו מתמקדים בימים סגורים ואקסלוסיביים עם כמות מוגבלת של משתתפים מה שמאפשר חויית נהיגה חופשית ובטוחה יותר.

הנהיגה ברינג מהירה ואינטנסיבית ביותר. כל הצוות שלנו מדריך בעברית, מה שמקל על הנהג להבין ולנהוג טוב, נכון ומהר יותר.

יחס מדריך מודרך אולטימטיבי. אצלנו היחס בין המדריך לכמות המדריכים הוא מדריך לכל שלושה נהגים לכל היותר מה שמונע מהמודרך לחכות לתורו או לנהוג לבד. אנחנו מתחייבים להדרכה בכל ההקפות.

לנו את הנסיון הרב ביותר להתאים את הרכב הנכון בהתאם לרמת המודרך לטובת בטיחות ושליטה מרבית.

כל מכוניות ההדרכה שבהן אנו משתמשים כוללות כלוב בטיחות ושדרוג המתלים, בלמים והצמיגים לטובות חויה משופרת ובטיחות מקסימלית.

קורס בהתאמה אישית כי הלקוח הוא זה שקובע. אנו מציעים חבילות בהתאמה אישית לפי מספר ימי הנהיגה, מספר ההקפות ויחס ההדרכה.

    רוצים לשמוע פרטים נוספים?

    שם מלא:

    טלפון ליצירת קשר:

    מעוניינים לקבל פרטים אודות: