קורס נהיגה ספורטיבית | לאון דרייב | הדרכת נהיגה ספורטיבית

קורס נהיגה ספורטיבית של Leondrive הוא המוביל מסוגו בישראל.

נהיגה ספורטיבית היא מדע מדוייק. אוסף של של כללים ופעולות טכניות שיגרמו לנהג לשלוט ברכבו בצורה אופטימלית.  הקורס מיועד לבעלי רכבי ספורט שרוצים לדעת לשלוט על הרכב בצורה אופטימלית בכל תוואי הדרך.

משך הקורס בין 4-5 שעות והוא מתבצע בכבישי הנהיגה טובים בישראל שנבחרו בקפידה לצורך התרגול. בקורס זה, שהפך לשם דבר בתחום הדרכת הנהיגה הספורטיבית בישראל ייקבל הנהג את תשומת הלב לפרטים הקטנים ביותר שקיימים. זיהוי טעיות והטמעת הדרך והטכניקה הנכונה בשלב מוקדם, יביאו את הנהג בפרק זמן קצר לתוצאות מעולות. תכנית הקורס בנויה מנסיון של אלפי שעות הדרכה במגוון רכבי הספורט הקיצוניים ביותר ומאלפי קילומטרים של נהיגה ספורטיבית בכביש ובמסלול. ללאון ולצוות leon drive  יש את הנסיון הרחב בישראל בהדרכה ובנהיגה ברכבי קצה של פרארי, מזראטי, פורשה,אסטון מרטין, דגמי m של ב.מ.וו, דגמי s של אאודי ושאר רכבים ספורטיביים. נסיון זה מאפשר ללאון ולצוות לתת את ההיערות הנכונות והמדוייקות ביותר בפרק הזמן הקצר ביותר ובשפה הפשוטה והיעילה שניתן. תכנית הקורס גמישה וניתנת לשינוי בהתאם לסוג הרכב הנלמד ובהתאם לנסיונו של המודרך.

sport1

תכני הקורס:

ישיבה נכונה ותפעול נכון של גלגל ההגה – שליטה במכונית ספורט מתחילה בישיבה נכונה ותפעול נכון של גלגל ההגה בכל מצב.

קוי פניה – הנושא המרכזי והקריטי של הקורס. מהו הקו הנכון ביותר ואיך לזהות אותו לפני שמגיעים לפניה ולמה כדאי למקם את הרכב דווקא בנקודה ספציפית בנתיב.

דינמקיה והעברות משקל – נושא טכני מרכזי בתורת הנהיגה הספורטיבית. איך משקל המכונית משפיע בכל פניה ועיקול ואך להשתמש בכוחות הפועלים על הרכב לטובת שליטה אופטימלית.

בלימה נכונה – הדוושה הקריטית והמשפיע ביותר ברכב. בלימה נכונה עוזרת לקיצור מרחקי בלימה ותורמת לשליטה במכונית. כשמדובר במסלול מירוצים, בלימה נכונה לתוך הפניה עדיפה בהרבה מעוד כמה סוסים במנוע.

מבט נכון – הכוונת האמיתית של הרכב. קשר עין יד ומבט נכון הם אלה שיקבעו לאן המכונית שלנו תגיע וימקמו אותה נכון לאורך התוואי.

תיבת הילוכים – גם כאן יש דרך נוכנה. בין אם מדובר בתיבה אוטומטית או תיבה ידנית, בחירת ההילוך הנכון ותזמון ההחלפה תתרום לניצול מיטבי של המנוע ולהפחתת פעולות מיותרות.

מהירות – כולנו רוצים להיות יותר מהירים ולהוציא מהרכב שלנו יותר. כאן נלמד את כללי הבטיחות והתאמת המהירות בכל רגע נתון ונבין שלפעמים, דווקא לאט זה הרבה יותר מהר.

 

תנאים מקדימים:

ביטוח חובה, ביטוח מקיף ורשיון נהיגה בתוקף.

    רוצים לשמוע פרטים נוספים?

    שם מלא:

    טלפון ליצירת קשר:

    מעוניינים לקבל פרטים אודות: