לאון דרייב | פעילויות ליבואני רכב

לחברת לאון דרייב נסיון רב בעבודה ושיתופי פעולה עם יבואני רכב. אנו מציעים מגוון רחב של פעילויות המתמקדות בקידום מכירות רכבי ספורט, יוקרה ופנאי. ללאון ולצוות לאון דרייב  נסיון רב ביעוץ והדרכה באירועי נהיגה חוייתית ומכירת רכבי "נישה". היחודיות שלנו נבדלת בידע וביכולת ליצור חיבור בין הלקוח לבין הרכב דרך טכניקות נהיגה מתקדמת ולתת ללקוח ריגוש וסיפוק מכלי הרכב. אנו מספקים בלעדית שירותי הדרכה לחברת אוטו ארט יבואנית אסטון מרטין, אוטו איטליה יבואנית פרארי ומזראטי, ל  B.M.W   ולמותג סיאט בהשקת  דגם ה"לאון קופרה"

מגוון הפעילויות שלנו מתאימות כפעילויות טרום מכירה וכפעילויות שימור לקוחות לאחר מכירה. מסגרת הפעילות הסופית נקבעת בשיתוף נציגי החברה ויכולה להיות גמישה ע"י לתת התאמה מושלמת לדישות מבקשי השירות.

ביצוע נסיעות מבחן מקצועיות - כשמודבר ברכבי קצה, נהיגת מבחן היא פקטור מכריע בביצוע סגירת עסקה. אנו מתמחים בביצוע נסיעות מבחן לרכבי ספורט ולנו את הידע והנסיון הרחב ביותר במגוון רכבי הספורט הנמכרים בישראל. ע"י כך לנו את היכולת האמיתית להדגים את היתרונות של רכב ספציפי אל מול המתחרות ולתת ללקוח לחוש את ביצועי הרכב ויתרונותיו בצורה אופטימלית.

הדרכת אנשי מכירות – ביצוע קורסי נהיגה מקצועיים וחיבור אופטימלי של איש המכירות למותג דרך עולם הנהיגה. לנו היכולת לתת לאיש המכירות להרגיש את ביצועי הרכב, את טכנולוגית מערכות הבטיחות  ואת התנהגות הכביש בצורה מוחלטת וע"י כך ליצור הבנה אמיתית ומקצועיות לגבי אותו כלי רכב שאותו הוא מוכר. נוסף על כך לנו את הידע לבצע בידול והסבר על יתרונות מול המתחרות מתוך נסיון ולא מתוך נתוני נייר.

אירועי נהיגה והשקת רכבים - אנו מציעים אירועי נהיגה בדגש על חויית הדרכת הנהיגה וחיבור הלקוח לרכב. אנו מתמחים בארגון והפקת אירועי נהיגה ספורטיבית, בטיחותית ונהיגת שטח. האירועים יכולים להתבצע כאירועי השקה או כאירועי שימור לקוחות וחיבור למותג ללקוחות קיימים.

בין לקוחותינו: